shop-kosik-empty
Košík je prázdný.

Obchodní podmínky

Tato stránka je shrnutím úplného znění obchodních podmínek pro spotřebitele, které si přečtěte zde - Úplné znění obchodních podmínek.

 

Dodací podmínky

Zásilky z Elite-cz.cz dodáváme v rámci České a Slovenské republiky

Pokud stihnete objednat každý den do 12:00, obdržíte zboží do 2. pracovního dne v rámci ČR  (pokud později než ve 12:00, pak do 3 pracovních dní), do 3. pracovního dne v rámci SK (pokud později než ve 12:00, pak do 4 pracovních dní).

Uvedená doba dodání je informativní. Vychází z předpokládaných dodacích lhůt přepravních firem.

Z důvodů velkého zájmu o zboží může dojít ke zpoždění dodání. V takovém případě přijměte naši omluvu. O zpoždění dodávky nebo vyprodání zboží budete vyrozuměni. Děkujeme za pochopení.

U objednávek s vyšší hodnotou může dodavatel resp. prodávající e-mailem či telefonicky ověřit pravost (či správnost obsahu) objednávky před jejím odesláním.

 

Způsob dopravy a platební metody

Zboží zasíláme prostřednictvím obchodního balíku České pošty nebo dopravní službou PPL. V případě dopravy na dobírku zaplatíte peníze za zboží až při jeho převzetí. Zboží je možné zaplatit i předem převodem na bankovní účet u Komerční banky, číslo účtu 1402431/0100. Výzvu k úhradě, která obsahuje potřebné platební údaje (částku, číslo účtu a variabilní symbol), obdržíte e-mailem. Způsob dopravy a platby zvolíte při vyplňování objednávky.

 

Expediční náklady

 

Česká pošta - obchodní balík

89,- Kč s DPH při platbě předem převodem na účet č. 1402431/0100 u Komerční banky v rámci ČR

125,- Kč s DPH při platbě při předání, dobírka v rámci ČR

 

PPL - expresní balíková služba

79,- Kč s DPH při platbě předem převodem na účet č. 1402431/0100 u Komerční banky v rámci ČR

99,- Kč s DPH při platbě při předání, dobírka, v rámci ČR

 

PPL - Slovensko - balíček do 10 kg

5.5,- EUR bez DPH při platbě předem na účet č. 176297960/0300 - ČSOB, IBAN:                                            CZ4403000000000176297960, BIC: CEKOCZPP

 

Osobní odběr zboží

je možno uskutečnit na adrese ELITE a.s., Východní 1733, 407 47 Varnsdorf, Česká republika, v pracovní dny PO - PA: 7:00 - 15:00.

Při osobním odběru a nákupu nad 599 Kč s DPH obdrží zákazník slevu 15% na celý nákup.

Expediční náklady neúčtujeme. Pokud zvolíte osobní odběr, vyčkejte, prosím, na e-mail s výzvou k vyzvednutí zboží (ten Vám bude zaslán, až bude zboží pro Vás připraveno).

 

Doprava zdarma

U zásilek v rámci ČR, kde hodnota zboží přesáhne 599,- Kč s DPH, je v rámci ČR doručení zdarma, není účtováno žádné poštovné ani balné.

U zásilek zasílaných na Slovensko, kde hodnota zboží přesáhne 40 € s DPH, je doručení zdarma, není účtováno žádné poštovné ani balné.

 

Ceny a platnost nabídky

Veškeré ceny již zahrnují DPH 21 % (koncové ceny) a platí do odvolání nebo vyprodání zásob (včetně cen akčních).

Pokud máte zboží objednané, zaplatíte cenu, za kterou jste ho objednali.

 

Slevy

V našem obchodě poskytujeme různé druhy slev. Když v jedné objednávce uplatňujete více druhů slev, slevy se sčítají.

 

Záruka a reklamace

Prodávající odpovídá kupujícímu za to, že je zboží po dobu určenou právními předpisy nebo prohlášením prodávajícího po jeho převzetí kupujícím (dále jen „záruční doba“) ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad. Shodou s kupní smlouvou se rozumí, že prodávané zboží má vlastnosti, které si strany ujednaly, a chybí-li ujednání, takové vlastnosti, které prodávající nebo výrobce popsal nebo které kupující očekával s ohledem na povahu zboží; že se zboží hodí k účelu, který pro její použití prodávající uvádí nebo ke kterému se zboží tohoto druhu obvykle používá, a že zboží vyhovuje požadavkům právních předpisů. 

V případě, že zboží při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou (dále jen „rozpor s kupní smlouvou“), má kupující právo požadovat i dodání nové věci bez vad; není-li to možné, může odstoupit od smlouvy.

Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že věc byla vadná již při převzetí. Právo z vadného plnění kupujícímu nenáleží, pokud kupující před převzetím věci věděl, že věc má vadu, anebo pokud kupující vadu sám způsobil.

Zákonná záruční doba je 24 měsíců, nestanoví-li zvláštní právní předpis lhůtu delší. Práva z odpovědnosti za vady zboží, pro které platí záruční doba, zaniknou, nebyla-li uplatněna v záruční době.

Záruční doba běží od odevzdání věci kupujícímu; byla-li věc podle smlouvy odeslána, běží od dojití věci do místa určení.

 

Jak na reklamaci

Veškeré podrobnosti ohledně reklamací naleznete v našich obchodních podmínkách. Pro snazší orientaci jsme pro Vás připravili tento stručný návod.

Zakoupili jste na našem internetovém obchodě zboží, na kterém se vyskytla vada? Máme pro Vás zde návod, jak v tomto případě postupovat, tedy jak provést reklamaci v našem internetovém obchodě. Vaši případnou reklamaci se vždy pokusíme vyřešit v co možná nejkratší době, nejpozději však do 14-ti kalendářních dnů (od doručení reklamace), tak jak ukládá zákon.

Jak postupovat?

Nejjednodušší způsob je stáhnout si a vyplnit reklamační formulář na našich stránkách, v sekci „Ke stažení“. Zde můžete snadno a rychle popsat vadu výrobku, případně přiložit i fotografie a elektronicky odeslat na adresu eliteodbyt@elite-cz.cz

Pokud Vám nevyhovuje využití elektronického zaslání formuláře, můžete se s Vaší případnou reklamací také obrátit na naše reklamační oddělení na adrese ELITE a.s., Varnsdorf, Východní 1733, PSČ 407 47, a to formou zaslání dokladu o koupi, průvodního dopisu s popisem vady a Vašimi kontaktními údaji či vyplněného reklamačního formuláře v sekci "Ke stažení". 

Můžete nám i zavolat a my Vám rádi poradíme jak postupovat.

Pokud máte jakékoliv dotazy, kdykoliv se na nás můžete obrátit telefonicky na čísle 777 894 081 nebo emailem na adresu eliteodbyt@elite-cz.cz.

Vždy se Vám budeme rádi věnovat.

 

Výměna zboží

Pokud kupující obdrží v důsledku nesprávného výběru zboží, které kupujícímu nevyhovuje svou velikostí, zašle prodávající kupujícímu výrobek nový, vyhovující a bude mu účtováno pouze poštovné a balné.

 

Ochrana osobních údajů

Prodávající postupuje tak, aby kupující neutrpěl újmu na svých právech, zejména na právu na zachování lidské důstojnosti, a také dbá na ochranu před neoprávněným zasahováním do soukromého a osobního života subjektu údajů.

 

 

ELITE a.s.

Východní 1733, 407 47 Varnsdorf

Tel.:+420 412 315 111
Fax:+420 412 371 144
E-mail:elite@elite-cz.cz

IČ: 49903560 DIČ: CZ49903560
Registrace v OR Krajského soudu v Ústí nad Labem oddíl B, vl. 528

Prodejní oddělení pro Českou republiku
Tel.: +420 412 315 121, +420 412 315 124
Mob.: +420 777 894 081, +420 724 949 219
Fax: +420 412 371 155
E-mail: eliteodbyt@elite-cz.cz
Po - Pá: od 7:00 do 15:00 hodin

 

Doporučte nás
Váš email
Adresát

ELITE a.s. všechna práva vyhrazena, webmaster: eshop@elite-cz.cz

©2013 | Powered on bubilegCMS v4.12L | Licence | Best in Mozilla Firefox Google Chrome